עסקאות מקרקעין

מתן ייצוג בעסקאות מקרקעין מגוונות לרבות :

ייצוג בעלי דירות בעסקאות תמ"א 38 – עו"ד מעוז מלווה את דיירי הבניין מרגע החלטת הדיירים להיכנס לעסקה ועד סיומה, תוך מתן ייעוץ שוטף וליווי ועד הבית עד קבלת דירות התמורה. בעסקאות אלה כמו בעסקאות קומבינציה, קיים צורך חיוני לליווי צמוד של העסקה תוך שמירת אינטרסים של הדיירים לקבלת התמורה המגיעה להם. ראה עקרונות מנחים במדריך תמ"א 38 שחיבר עו"ד אלון מעוז

ייצוג בעלי מקרקעין בעסקאות קומבינציה – ליווי העסקה מתחילתה ועד סופה, מתן ייצוג בכול הנדרש להצלחת העסקה. שמירה על אינטרסים של בעלי המקרקעין מול יזמים על פי העקרונות המנחים במדריכים שחיבר עו"ד אלון מעוז.

ייצוג רוכשי דירות חדשות מקבלנים – עו"ד מעוז נמנע כדרך קבע מייצוג קבלנים ויזמים על מנת להימנע מניגוד אינטרסים. במסגרת האמורה מלווה עו"ד מעוז את רוכשי הדירה מתחילת הליך הרכישה ועד סיומה, לרבות מתן ייעוץ שוטף עד רישום הזכויות על שם הרוכשים. ראה מדריכים שחיבר עו"ד אלון מעוז.

ייצוג רוכשי ומוכרי דירות יד שנייה – עו"ד מעוז יוביל וילווה את העסקה מתחילת המו"מ ועד רישום הזכויות על שם הרוכש, לרבות טיפול ברשויות השונות ומתן ייעוץ שוטף עד סיום העסקה.

ניהול נכסי מקרקעין ועוד…

עו"ד מעוז עוסק בתחום המקרקעין למעלה מ – 25 שנה. רכש ניסיון רב מאוד בביצוע עסקאות מקרקעין, כאשר הדגש הינו על ביצוע עסקאות בטוחות, אשר יבטיחו את הלקוח במקרה של כישלון העסקה.